Pik
Сьогодні, 16 Июля 2018
27.01.2018
509
0

Скадовський район матиме туристичну айдентику

Скадовський район матиме туристичну айдентику

Дві концепції туристичного логотипу та айдентики Скадовського району презентували київські дизайнери Дмитро Буланов і Сергій Грабінський.

Про це повідомляє Zruchno.Travel, передає ПІК.

Напередодні Скадовська районна адміністрація уклала договір з Асоціацією індустрії гостинності України і ТОВ "Зручно", згідно з яким команда дизайнерів повинна розробити бренд міста до початку наступного туристичного сезону.

Як повідомив в коментарі Zruchno.Travel Дмитро Буланов, перед початком розробки концепції дизайнери виїжджали на місце для детального ознайомлення з історією, інфраструктурою і туристичним потенціалом міста.

"Нас запросили в Скадовськ для того, щоб могли краще перейнятися духом та атмосферою цього краю – нам провели екскурсію, розповіли все і показали. Після відвідин Скадовська ми близько півтора тижнів займалися розробкою і пошуком рішень – провели аналіз всього того, що ми побачили і почули. Вивчали фотографії, шукали додаткову інформацію. В результаті прийшли до двох концепцій, які ми візуалізували, зібрали в презентацію і 19 січня запропонували свої розробки Скадовському району", – розповів Буланов.

За його словами, представникам Скадовської райдержадміністрації сподобалися обидві концепції, тому вони взяли час, щоб все обговорити, подумати і зупинити вибір на одній з пропозицій.

"Ми шукали, чим Скадовськ, як курортний район, відрізняється від Одеси і Криму, наприклад. Що є його індивідуальною особливістю. В айдентиці і логотипі Скадовського району буде фігурувати словосполучення "Скадовський край". Скадовськ спочатку будувався, як порт і як оздоровчий курорт. Його медитативна, спокійна атмосфера – одна з особливостей цього краю...", – зазначив Буланов.

Перша концепція, запропонована дизайнерами, являє Скадовський район, як медитативний, спокійний край. Одним з основних символів, який використовується в айдентиці району – знаменитий Джарилгачський маяк.

"Є парасольки, які стоять на пляжі – частина їх зроблена ще за радянських часів. Це один з нейтральних символів, який ми використали. Ще один – старий маяк, який знаходиться на острові Джарилгач. Він використовується і в адміністративній символіці міста. Ми вирішили використати, як споглядальний, медитативний образ", – розповідає дизайнер.

Друга концепція "Синтез чотирьох стихій" представляє Скадовський край, як оздоровчий курорт.

"При створенні другої концепції, ми відштовхувалися від слогана, який придумав Сергій Павленко (перший заступник голови Скадовської райдержадміністрації, – ред.): "Море цілющого повітря". У цьому слогані відбивається і море, і цілюще повітря Скадовська. Концепція називається "Синтез чотирьох стихій" і вона побудована на графічному зображенні цих чотирьох стихій – море, сонце, повітря і пісок", – додав Дмитро.

Побачити візуалізацію концепції жителі і гості Скадовського району зможуть після того, як одна із запропонованих ідей буде офіційно затверджена.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину