Pik
Сьогодні, 23 Травня 2019
22.10.2018
549
0

Міський голова у Тунісі шукає побратимів?

Міський голова у Тунісі шукає побратимів?

Міський голова Херсона Володимир Миколаєнко, який не так давно повернувся з відпочинку з Туреччини, як писали ЗМІ, вже 20 жовтня полетів у Туніс, але тепер у відрядження. Про це написав у Фейсбук депутат міської ради Віталій Богданов.

Як повідомляє grivna.ks.ua, у соцмережах Сергій Данилов, заступник директора Центру близькосхідних досліджень повідомив, що херсонська делегація відправилась у місто Бізерт у Тунісі.

«Цим візитом завершується оформлення відносин двох міст-побратимів. Бажаю Херсону і Бізерту взаємовигідних проектів. Щира подяка послу України в Тунісі Миколі Нагорному за іціативу», - написал Данилов.

Оскільки на офіційному сайті немає інформації про візит херсонської делегації за кордон, ПІК поцікавився у начальника відділу громадських зв’язків міської ради Наталії Гончарової, чи справді міський голова Володимир Миколаєнко відбув у складі делегації у Туніс. 

Наразі нам лише підтвердили, що міський голова у відрядженні. Що ж до деталей відрядження - порадили написати запит у відділ кадрів   мерії, який є розпорядником цієї інформації. ПІК сподівається, що відповідь на зроблений запит отримає раніше, ніж міський голова повернеться з відрядження. 

 file

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину