Pik
Сьогодні, 21 Июля 2018
20.12.2017
403
0

Міський голова Каховки розповів про "Бюджет участі"

Міський голова Каховки розповів про "Бюджет участі"

Завдяки реалізації проекту «Бюджет участі» у Каховці бюджетне фінансування отримали три невеликих проекти мешканців міста.

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук міський голова  Каховки Андрій Дяченко, передає ПІК.

Він відзначив – фінансування проекти каховчан отримали в кінці вересня, а сам проект стартував  в кінці червня.

Читайте також: Для дітей - сиріт у Каховці придбають 7 квартир

«Завдяки йому (проекту «Бюджет участі»  - ред.) в кінці вересня бюджетне фінансування отримали три невеликих проекти абсолютно простих каховчан: два проекти по встановленню вуличних тренажерів та військово-патріотичний табір», - написав Дяченко.

Наразі вирішено, що військово-патріотичний табір організують навесні 2018 року. «А проект «Турніковий період»  буде реалізований з січня - підрядник не встигає  виготовити гойдалки і всі тренажери до кінця року», - написав міський голова.

"Проте, один проект все-таки реалізований. Це встановлення  спортивного майданчика на пустирі між будинками Б.Куликовська 92 і 76. Автор проекту, глава ОСББ Б.Куликовська, 92 Ірина Салтикова встигла замовити і встановити 10 тренажерів і стіл для шахів. А з нового року ОСББ вже своїми силами закінчить роботи з асфальтування майданчика і встановить навіс", - повідомив Дяченко. 

«Пишаюся каховчанами, які не скаржаться, як все погано, а беруть і роблять краще. Так, ми робимо це вперше. Так, ми припускаємось помилок, куди без них. Але що в сухому залишку? Каховка отримає на дві спортивні площадки більше, а в області про нас говорять, як про першопрохідників.

P.S. Завтра на сесії депутати голосуватимуть за збільшення розміру «Бюджету розвитку» до 1 мільйона гривень. Якщо виділять мільйон, в наступному році фінансування можуть отримати не тільки локальні проекти, а й інші, більш масштабні - наприклад, створення публічних просторів, будівництво скейт-парку або обладнання міського пляжу», - написав міський голова.

 

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину