Pik
Сьогодні, 23 Травня 2019
06.11.2018
1087
1

Міський голова Херсона попередив, за що відправлятиме підлеглих у відставку

Міський голова Херсона попередив, за що відправлятиме підлеглих у відставку

Міський голова Херсона відправить підлеглого у відставку, якщо той не виступатиме українською мовою, передає ПІК.

Інцидент виник 6 листопада на засіданні виконкому міської ради, коли виступи заступник начальника управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку Херсонської міської ради - начальника відділу транспорту В’ячеслав Нікітєнков.

Після того, як Нікітєнков доповів з питання про встановлення вартості проїзду в міському пасажирському транспорті російською мовою (пояснюючи необхідність підвищення вартості проїзду з 4 до 6 гривень, зокрема, тим, що у місті залишились, в основному, водії маршруток пенсійного віку, а інші виїхали на заробітки), міський голова зробив йому зауваження.

«Ви кажете, у нас залишаються водії пенсійного чи перед пенсійного віку, а всі інші їдуть на заробітки. У мене питання до вас: а скільки вам залишилось до пенсії? Якщо ви не вивчите державну мову як службовець місцевого самоврядування, якщо ви будете виступати російською мовою, ви підете буквально завтра. Цього вимагаю не є, а закон», - сказав міський голова.

Нагадаємо, раніше на сесії міської ради він також зробив зауваження депутатам міської ради з приводу того, що вони мають виступати українською мовою.

 

Новини по темі

 

Коментарі

Спасибо, 06.11.2018
Пусть будет по 4 а остальные добавят из бюджета или из своих денег

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину