Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2020
18.09.2018
1104
0

Міський голова Херсона «наїхав» на управління Укртрансбезпеки

Міський голова Херсона «наїхав» на управління Укртрансбезпеки

Міський голова Херсона Володимир Миколаєнко на засіданні виконкому міської ради 18 вересня звинуватив територіальне управління Укртрансбезпеки у зриві перевезення херсонців ввечері на День міста, передає ПІК.

«Ну, і мабуть, не промовчу. Думав, не буду казати. По Дню міста, у нас така певна провокація відбулася у суботу (15 вересня - ред.), щоб ви розуміли, з 5 години ранку, знаєте, як ото фашисти нападали на Радянський Союз, так з 5 години ранку працівники Головтрансбезпеки поїхали по всіх перевізниках фіксувати виїзд автобусів з попередженням, що кого ввечері побачать – будуть карати штрафами 1700 гривень», - заявив міський голова.

«Це знаєте просто, щоб людей не вивозили зі свята. Щоб ви розуміли, як у нас територіальні органи держави працюють на громаду нашого міста», - сказав Миколаєнко.

Відзначимо, що Чорноморське міжрегіональне управління Укртрансбезпеки очолює наразі Ігор Пастух, який у свій час був першим заступником Володимира Миколаєнка. (ЗМІ писали, що він тоді навіть фактично керував містом).  З 18 грудня 2015 року до 17 лютого 2016 року на нього було  тимчасово  покладено виконання  обов'язків першого заступника міського голови.  

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину