Pik
Сьогодні, 18 Ноября 2018
29.05.2018
434
0

Міська влада провела для підприємців «виховну годину»

Міська влада провела для підприємців «виховну годину»

Сьогодні, 29 травня, у Херсоні відбулось засідання міської координаційної ради з питань виявлення причин безприбуткової діяльності та прихованої зайнятості суб’єктів підприємництва, передає ПІК.

На засідання були запрошені підприємці, які показали у звітах нарахування зарплат своїм працівникам менше мінімально встановленого законодавством рівня. Керівники та бухгалтери установ пояснювали, чому не можуть платити хоча б «мінімалку» своїм працівникам – люди працюють не на повну ставку або зарплата залежить від виконаного об’єму робіт, крім цього, до виробничого процесу також залучаються люди за цивільно-правовим договором, які отримують оплату за конкретне замовлення. Також мають місце помилки у звітності, а це впливає на загальні показники. Щодо кожного підприємця комісія приймала окреме рішення, яке має на меті стимулювати роботодавця збільшити оплату праці хоча б до мінімального рівня.

Під час координаційної ради неодноразово зазначалось, що саме занижена оплата праці та неналежне оформлення працівників сприяє відтоку робочої сили за кордон. Крім цього, низька заробітна плата працівника у майбутньому впливатиме на розмір його пенсії. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину