Pik
Сьогодні, 20 Червеня 2018
29.05.2018
282
0

Міська влада провела для підприємців «виховну годину»

Міська влада провела для підприємців «виховну годину»

Сьогодні, 29 травня, у Херсоні відбулось засідання міської координаційної ради з питань виявлення причин безприбуткової діяльності та прихованої зайнятості суб’єктів підприємництва, передає ПІК.

На засідання були запрошені підприємці, які показали у звітах нарахування зарплат своїм працівникам менше мінімально встановленого законодавством рівня. Керівники та бухгалтери установ пояснювали, чому не можуть платити хоча б «мінімалку» своїм працівникам – люди працюють не на повну ставку або зарплата залежить від виконаного об’єму робіт, крім цього, до виробничого процесу також залучаються люди за цивільно-правовим договором, які отримують оплату за конкретне замовлення. Також мають місце помилки у звітності, а це впливає на загальні показники. Щодо кожного підприємця комісія приймала окреме рішення, яке має на меті стимулювати роботодавця збільшити оплату праці хоча б до мінімального рівня.

Під час координаційної ради неодноразово зазначалось, що саме занижена оплата праці та неналежне оформлення працівників сприяє відтоку робочої сили за кордон. Крім цього, низька заробітна плата працівника у майбутньому впливатиме на розмір його пенсії. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
662
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
717
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину