Pik
Сьогодні, 28 Травня 2020
08.05.2019
670
0

Міська влада Херсона приховує інформацію про приватизацію комунальних приміщень?

Міська влада Херсона приховує інформацію про приватизацію комунальних приміщень?

На сесії Херсонської міської ради 24 квітня депутати прийняли рішення щодо приватизації комунальних приміщень. Про це раніше повідомляв ПІК.

Депутати голосували за проект рішення тричі – і лише з третьої спроби проект набрав необхідну кількість голосів.

Відповідно до рішення, одне з приміщень у центрі Херсона за адресою Театральна, 13 має викупити приватна фірма «Радуга», якою керує відомий своїми кримінальними справами депутат Дніпровської районної у Херсоні ради Олександр Власов. Він обвинувачується у розбійному нападі, підробці документів, нанесенні тілесних ушкоджень. Справи перебувають у суді.

Читайте також: У Херсоні планують продати комунальне приміщення депутату, який має «шлейф» кримінальних справ.

Питання викупу приміщення на Театральній, 13 зацікавило ПІК тим, що саме цей пункт із переліку об’єктів депутати намагались виключити під час сесії, посилаючись на порушення.

ПІК поцікавився у начальника Управління комунальної власності Херсонської міської ради Вербицької А.А. деталі щодо продажу цього приміщення, надіславши запит на отримання публічної інформації 2 травня 2019 року.

Тож ПІК запитав, з якого часу це приміщення перебуває в оренді у приватної фірми «Радуга», і скільки коштів за цей час було сплачено. А також, чи використовувалось воно за призначенням.

Наступні питання стосувались самого процесу викупу – чи узгодили проект рішення комісії міської ради, чи були надані Олександром Власовим всі необхідні документи, і яка вартість цього приміщення. Це питання особливо цікаво тим, що з власних джерел нам було відомо про те, що був відсутній охоронний договір на час подачі документів. І це питання піднімалось на комісії перед винесенням на сесію. Копії протоколів комісії нам не надали, як і перелік документів, які подав Власов для викупу приміщення.

Читайте також: Комунальне приміщення у Херсоні продадуть депутату за безцінь і без аукціону?

Крім цього ПІК поцікавився, яке саме приміщення викупає «Радуга» за адресою Театральна 13 – запитали по план будівлі, де позначено приміщення, що підлягає викупу.

А також чому цього рішення і досі немає на сайті міської ради. Також з власних джерел нам відомо, що рішення і досі не підписане міським головою Володимиром Миколаєнком. Цю інформацію нам не підтвердили і не спростували.

Із відповіді Управління комунальної власності стає зрозумілим тільки те, що вже і так відомо: приватна фірма «Радуга» викупає приміщення на 60,3 кв. м, яке наразі орендує. І що рішення міської ради про приватизацію досі «оформлюється».

Ось яку відповідь отримав ПІК:

Розглянувши Запит на отримання публічної інформації, зареєстрований виконавчим органом міської ради 02.05.2019, повідомляю, що ґрунтовна відповідь на порушені в Вашому запиті питання буде надано після належного оформлення рішення міської ради «Про затвердження переліку об’єктів, що перебувають у комунальній власності Херсонської міської територіальної громади та підлягають приватизації», до проекту якого входять нежитлові приміщення, загальною площею 60,3 кв. м, розташовані за адресою: м. Херсон, вул. Театральна (Горького), 13 (орендар - приватна фірма «Радуга»).

Відповіді на поставлені нами запитання не потребують якихось додаткових рішень чи зусиль від Управління комунальної власності, і мали бути надані вчасно і в повному обсязі.

Тож чи можна сказати, що Управління комунальної власності, в особі його керівника Вербицької А.А., приховує інформацію щодо приватизації приміщення, яке належить громаді міста Херсона? Даючи свою суб’єктивну оцінку відповіді, яка надійшла до ПІК, припускаємо, що так. Адже терміни, визначені у відповіді управління, дуже розмиті, а за відсутність інформації, виникають нові запитання.

Тож ми готуємо повторний запит, сподіваючись все ж таки отримати відповіді вчасно і в повному обсязі.

Читайте також: Співробітника Херсонської облради оштрафували за ненадання інформації.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину