Pik
Сьогодні, 18 Вересня 2019
29.07.2016
146
0

Минулої ночі близько 2 тисяч бійців і 800 одиниць техніки «воювали» під Херсоном

Минулої ночі близько 2 тисяч бійців і 800 одиниць техніки «воювали» під Херсоном

Нагадаємо, тривають комплексні командно-штабні навчання «Південний вітер - 2016».

Учора, 28 липня, вони проходили поблизу Херсона.

У навчаннях взяли участь військові з інженерних, десантних, авіаційних, зенітних військ та техніка, яка пройшла не один марш, подолавши дистанцію у декілька тисяч кілометрів за останні декілька тижнів.

«Специфікою сьогоднішнього заходу є те, що навчання були проведені вночі, були задіяні близько 2 тис. військовослужбовців і 800 одиниць техніки. Мета навчань - відпрацювання різних варіантів реагування на ті загрози, які існують навколо України сьогодні. Рівень підготовки наших спецслужбовців досить високий і я впевнений в тому, що вони гідно впораються з поставленими завданнями», - зазначив Віктор Муженко, начальник Генерального штабу ЗСУ.

Начальник штабу понтонно-мостового батальйону, майор Олександр Чумагін розповів про хід налаштування парому: "За командою старших за званням керівників військові наводять (налаштовують) паромну переправу військової техніки, відбувається розвантаження матеріальної частини БМП. Під керівництвом командира роти водії та військові працюють злагоджено. Паром вантажопід'ємністю 170 тонн може розмістити танки та військові машини. Потім, за допомогою військових катерів паром транспортують на протилежний берег.

За навчаннями спостерігав очільник області Андрій Гордєєв. "На сьогодні одне з першочергових завдань Президента України - це безпека у державі. Ці навчання другі за своєю масштабністю на території України. Передусім це демонструє готовність Збройних Сил України до переправ через Дніпро, так як наша річка є одним із стратегічних об'єктів Херсонської області. Ми робимо все можливе, щоб навчання не тільки проходили максимально продуктивно та успішно, але й не завдавали шкоди та зайвих клопіт населенню", - зазначив Андрій Гордєєв.

Навчання «Південний вітер - 2016» розпочалися 25 липня та протягом тижня будуть проходити у різних областях України.

"За легендою навчань, частина підрозділу військ відпрацювали десантування парашутно-посадочним способом, подолання кількох водних перешкод, вихід до об'єкту, який потрібно захопити та вивести з ладу ", - про це розповів командуючий високомобільними десантними військами генерал-майор Михайло Забродський.

 

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину