Pik
Сьогодні, 12 серпень 2020
15.03.2019
2208
0

Мінприроди проти проведення ралі в Олешківських пісках

Мінприроди проти проведення ралі в Олешківських пісках

15 березня під час обговорення туристичного потенціалу Херсонщини обговорювалось питання використання природних принад області, передає ПІК.

Йшлося про те, що на території області є 4 національних парки, 2 біосферних заповідники. Це найбільший показник в Україні. Але існує проблема використання рекреаційних можливостей цих заповідних зон з точки зору безпеки, природоохоронного законодавства.

Представник Мінприроди Григорій Парчук повідомив, що в минулому році міністерство майже закрили очі на те, що в Олешківських пісках проходило авто ралі, але як буде у цьому році, навряд чи ми знову не відреагуємо, йде порушення, але ж це режимні об’єкт.

За словами голови ХОДА Андрія Гордєєва, національні парки мають створювати умови для того, щоб заповідні території відвідували туристи, це популяризація області та можливість паркам заробити на свій розвиток. Тож треба шукати компроміс між природоохоронними обмеженнями та потребами людей.

Керівник херсонського Центру туризму Херсон-он Олексій Білецький повідомив, що у минулому році адміністрації природних парків від них, як від організаторів екскурсій, отримали близько 80 тисяч гривень. За ці гроші хоча б можна було організувати паркову та обрізати гілки, вважає Білецький.

Читайте також: 

Скільки туристів відвідало об’єкти природо-заповідного фонду у 2018 році на Херсонщині?

Уряд підтримав розширення меж національного природного парку «Олешківські піски».

Ралі-рейд на квадроциклах завдав збитків НПП «Олешківські піски» на 2 млн грн.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину