Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2018
28.03.2018
378
0

Міністр спорту обіцяє басейн у кожний обласний центр

Міністр спорту обіцяє басейн у кожний обласний центр

Басейн у кожний обласний центр – такий меседж прозвучав від міністра спорту України. Нагадаймо, вчора, 27 березня, Ігор Жданов перебував із робочою поїздкою на Херсонщині. Як заявив високопосадовець, наразі Уряд розробляє програму про будівництво басейнів у великих містах України, передає ПІК.

Нею передбачено, що об’єкти споруджуватимуть через співфінансування – держава, плюс органи місцевого самоврядування. Щоправда, за умови бажання останніх. Міністр зазначив, що реалізація програми вимагає величезних коштів, але яких саме - не уточнив.

«Ця програма зараз готується в міністерстві, це справа не одного місяця, повірте, але, думаю, що колеги-міністри і прем’єр-міністр прислухається до цієї думки, щоб дійсно в кожному обласному центрі був нормальний, гарний, 50-метровий басейн», - зазначив Ігор Жданов.

А поки у високих кабінетах затверджують багатообіцяючий проект, 25-метровий басейн вже зібралися будувати у Херсонському державному університеті. Про це міністру доповіли особисто, під час його перебування у даному вузі.

Читайте також: На території ХДУ планують побудувати басейн

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину