Pik
Сьогодні, 22 Февраля 2019
01.02.2019
243
0

Міністр інфраструктури сподівається на якісну битву за порт «Херсон»

Міністр інфраструктури сподівається на якісну битву за порт «Херсон»

2019 рік має ознаменувати початок реалізації концесійного  проекту в порту  «Херсон».

Про це на прес-конференції заявив Міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає ПІК з посиланням на офіційний сайт міністерства. 

«Вперше в Україні саме в цьому році стартує два пілотні концесійні проекти. І я відверто гордий з того, що це саме в сфері транспорту, в портовій сфері. Отже, 2019 рік – це початок концесії державних морських портів «Ольвія» та «Херсон». В минулому році ми розробили повністю всю документацію, яка відповідає найвищим європейським нормам. Вона готова, і її якість привабила більш ніж 25 міжнародних і українських компаній. Тому, ми сподіваємося, що битва за ці 2 порти буде якісною», - сказав Омелян.

За нашими підрахунками, держава повинна отримати в декілька разів більше надходжень, аніж від існуючої нині форми оренди в аналогічних портах. Ці проекти вже визнані обґрунтованими та пройшли узгодження, як в нашому Міністерстві, так і в Міністерстві економіки. І я переконаний, що політична воля для прозорої концесії в державі є, і ми покажемо, як можна працювати з великими іноземними інвесторами. За нашими підрахунками, мінімум 1,8 млрд гривень буде залучено на першому етапі реалізації цих проектів», - відзначив міністр.

Читайте також:

Тендер на концесію Херсонського порту оголосять до кінця року, - Омелян

Херсонський морпорт потребує інвестицій - сподіваються на концесію

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину