Pik
Сьогодні, 26 Вересня 2020
23.10.2019
521
0

Міністерка у справах ветеранів Оксана Коляда відвідала Херсон

Міністерка у справах ветеранів Оксана Коляда відвідала Херсон

Сьогодні  Міністерка у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда із робочим візитом  відвідала Херсон. Вона провела виїзну нараду з очільниками міста та області й громадянами, що були вимушені залишити постійні місця проживання.

Зустріч відбулася в одному з гуртожитків на вул. Комкова, де реалізовувався спільний проект міської ради та Європейського Союзу з підтримки осіб вищевказаних категорій. Упродовж двох років тут було здійснено базовий ремонт житлових кімнат, облаштовано їх необхідними меблями, придбано техніку для кухонь, замінено сантехніку для вбиралень, встановлено душові кабіни та бойлери тощо.

Міський голова Володимир Миколаєнко під час зустрічі зауважив, що міська громада всіляко підтримує переселенців із тимчасово окупованих територій і планує це робити й надалі.

«Хочу заспокоїти громадян, що житло, яке вони отримали для проживання, й надалі залишиться у їхньому користуванні, а всі існуючі у місті соціальні програми  фінансуватимуться у повному обсязі», - зауважив він, звертаючись до мешканців гуртожитків.

Під час зустрічі пані Оксана Коляда наголосила, що у багатьох питаннях знайшла розуміння місцевої влади щодо розв'язання проблем внутрішньо переміщених осіб, а інформація, яку вона напрацює сьогодні, стане основою державних програм підтримки.

 Довідка. У 2015-2017 роках Херсонська міська рада реалізовувала  спільного з Європейським Союзом проект «Активізація міської громади для подолання проблем внутрішньо переміщених осіб».

Загальний обсяг видатків за проектом склав 17, 9 млн грн, у тому числі обсяг видатків за рахунок коштів Європейського Союзу – 14, 3 млн грн, коштом міського бюджету – 3,5 млн грн.

У рамках проекту відремонтовано 114 житлових кімнат для одночасного розміщення 285 осіб.

Всього тимчасовим житлом було забезпечено 554 внутрішньо переміщені особи.

 

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину