Pik
Сьогодні, 19 Січня 2021
21.06.2019
1211
0

Мінінфраструктури замовило документацію з облаштування КПВВ на адмінкордоні з Кримом

Мінінфраструктури замовило документацію з облаштування КПВВ на адмінкордоні з Кримом

Міністерство інфраструктури замовило проектно-кошторисну документацію з облаштування КПВВ на адміністративному кордоні з Кримом: наразі її розробка знаходиться на фінальному етапі.

Про це заявив перший заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Юсуф Куркчі, повідомляє кореспондент Центру журналістських розслідувань.

“Це болюче питання для нашого Міністерства, адже ми були ініціаторами всієї цієї епопеї. На сьогоднішній день рішення Кабміну про облаштування сервісних зон на КПВВ «Чонгар» та «Каланчак» є актуальним. Наразі закінчується розробка документації, після чого ми зможемо перейти безпосередньо до реалізації проекту», – наголосив він.

Також Куркчі зазначив, що питання по КПВВ “Каланчак” знаходиться на контролі у прем’єр-міністра, днями планується провести робочу нараду, на яку будуть запрошені працівники прокуратури та СБУ, бо «та ситуація, що склалась з землею, має багато запитань».

 

Юсуф Куркчі, перший заступник голови МінТОТ  Фото: investigator.org.ua

Землю, на якій мали будувати сервісний центр на КПВВ “Каланчак”, Управління водного господарства, за яким цю територію закріплено, дозволило орендувати приватній фірмі, що побудувала там автомобільну стоянку. Вирішення саме земельних питань не дозволило розпочати розбудову інфраструктури КПВВ ще минулоріч. Зараз ця проблема також залишається головною перепоною для будівництва сервісного центру.

Фото обкладинки УКРІНФОРМ

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину