Pik
Сьогодні, 06 Березня 2021
Гаряча новина
01.10.2019
813
0

Мінінфраструктури презентувало концесійний проект морського порту «Херсон»

Мінінфраструктури презентувало концесійний проект морського порту «Херсон»

Сьогодні, 1 жовтня 2019 року, в Одесі відбулася презентація концесійних проектів у морських портах «Ольвія» та «Херсон», повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України, - передає ПІК.

Метою заходу було ознайомлення інвесторів із баченням уряду щодо розвитку українських морських портів, з акцентом на механізм концесії.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій зауважив, що успішна реалізація пілотних концесійних проектів стане підґрунтям для створення концептуально нового підходу до співпраці між державним та приватним сектором в Україні.

«Маємо два перших концесійних проєкта портів Ольвія та Херсон: довгоочікувані, вистраждані. Дуже багато сил та роботи доклали до цього ЄБРР, IFC разом з нашим офісом SPILNO, який займається РРР проектами. Тепер маємо можливість до кінця жовтня, після другого оголошення про початок тендеру, почати приймати тендерні пропозиції. Приємно і неочікувано, що така кількість бажаючих долучитися до цих процесів. Це важливий сигнал від інвесторів для України. Це говорить про ту довіру, яка починає з’являтись в інвесторів і власне ми робимо все для того, щоб спільно з депутатами, Президентом та його командою, щоб ця довіра зростала», - зазначив Владислав Криклій.

Міністр інфраструктури наголосив, що концесія порту Херсон сприятиме залученню інвестицій у розмірі близько 1,37 млрд. грн та збільшить надходження до бюджетів різних рівнів до 14,3 млрд. грн. за весь період дії договору концесії (30 років).

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину