Pik
Сьогодні, 17 Февраля 2020
05.04.2017
256
0

Міни - Це стосується кожного!

Міни - Це стосується кожного!


Саме під такою назвою в Мирненській ЗОШ Каланчацького району відбувся сьогодні відкритий урок "Мінна безпека" для учнів 9-11 класів. Про це ПІК повідомили в прес-службі Херсонської ОДА

Урок пройшов у вигляді ток-шоу "Це стосується кожного!", під час якого старшокласники продемонстрували свої знання та бачення з даної тематики та показали відео-ролик, в якому зображувалися послідовні дії у випадку виявлення мін.

Міни - Це стосується кожного!Голова Мирненської ОТГ Андрій Сучок взяв участь у відкритому уроці та застеріг старшокласників і інших учасників уроку бути уважними та обережними при виявленні підозрілих предметів: «Каланчацький район є найближчим до адміністративної межі з тимчасово окупованим Кримом, тому його мешканцям треба бути обережними, враховуючи можливу наявність боєприпасів та військових споруд».

 

Міни - Це стосується кожного!Піротехнічна група ГУ ДСНС в Херсонській області продемонструвала дітям привезені та вже знешкоджені снаряди і боєприпаси, які були знайдені ними на херсонській землі, з часів Другої світової війни. Вони розповіли, яку небезпеку несуть ці снаряди та як треба поводитися при виявленні такої небезпечної знахідки.

Начальник Каланчацького районного сектору ГУ ДСНС в Херсонській області, підполковник СЦЗ Олександр Бабич розповів про особливості небезпечних знахідок. «690 мін - це найбільша знахідка, яку було винайдено нашими підрозділами на території району у 2010 році. За минулий місяць піротехнічна група виїжджала до району 4 рази та знешкодила понад 37 вибухонебезпечних предметів», - зауважив Олександр Бабич.

Міни - Це стосується кожного!Школярі уважно слухали і роздивлялись макети та обладнання. Наприкінці зустрічі подякували представникам ДСНС за корисний урок і інформацію та пообіцяли поводитись обережно та виконувати застереження.

Такі відкриті уроки за ініціативи голови ОДА Андрія Гордєєва сьогодні було організовано у всіх школах Херсонської області та приурочені до Міжнародного дня просвіти з питань мінної небезпеки і допомоги в діяльності, що є особливо актуальним на сьогоднішній день.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину