Pik
Сьогодні, 14 Октября 2019
02.08.2018
730
0

Міні-пекарня учасників АТО у Скадовську отримує визнання жителів міста

Міні-пекарня учасників АТО у Скадовську отримує визнання жителів міста

З 10 липня у Скадовську працює міні-пекарня "Скадовські смаколики”, повідомляють «Садовські новини», передає ПІК.

Працює не так давно, але скадовчани вже встигли оцінити та полюбити продукцію цього закладу. Солодка випічка, фрукти з шоколадом у тісті, слойки, кубдарі, кебаб, чебуреки прийшлись до смаку як дітям, так і дорослим. Вони смачні та дуже соковиті. З’явились і постійні покупці. 

1532975638_5

Заснували "Скадовські смаколики” троє хлопців – учасників АТО. Викупили приміщення, придбали спільним коштом обладнання та почали опановувати нову для себе мирну справу. Тепер вони вміють не тільки воювати, а й годувати, приносити користь і собі, і людям.

"Держава передбачає монетарні пільги з метою соціальної допомоги учасникам АТО. Але набагато важливіше – допомогти їм знайте себе у мирному житті”, - розповідає голова Скадовської райдержадміністрації Віктор Турик. Очільник району частенько заглядає до хлопців, щоб дізнатися, як ідуть справи, поцікавитись, чи не потрібна якась допомога.

Перші два тижні, як розповідають нові підприємці, вони вчились готувати та вивчали попит.

"Важливо знати, чого хоче покупець, що йому до смаку, - каже Євген. – Хоча вже мали деякий досвід, така підготовча робота виявилась дуже корисною. Ми безкоштовно роздавали свою продукцію та цікавились думками людей. Так, з’ясували, що попитом будуть користуватись печені чебуреки, без олії, тож тепер це наша фішка”.

На запитання, чи не створюють своєю продукцією конкуренції розташованому поряд магазину з власною випічкою, Євген відповідає запереченням.

"Ні в якому разі. У нас навіть чебуреки інші. І хоча вони трохи дорожче, їх купляють і замовляють. Так, ми працюємо ще й на замовлення – готуємо на визначену годину визначену кількість продукції. На кожний товар є свій покупець. Дослухаємось до пропозицій. Побажали покупці нову начинку, з грибами наприклад, будь ласка, зробили. Розширюємо асортимент”.

"Ми готуємо з натуральних продуктів, адже в першу чергу орієнтувалися на дітей, школа ж поруч. Готуємо, як вдома”, - додає Андрій.

Вся продукція у міні-пекарні виготовляється вручну. І весь процес покупці можуть спостерігати на власні очі.

"Якість, якість і ще раз якість – то головне”, - наголошує Євген.

Випічки на кінець дня у "Скадовських смаколиках” майже ніколи не залишається. А якщо і залишається, її роздають. Допомогти багатодітній родині, бабусі, що немає зайвої копійки – це великих збитків не завдасть, користі від благодійності більше. А ще 10 відсотків від загального прибутку підприємці-початківці будуть відраховувати на потреби своєї громадської організації "Товариство учасників АТО”. Роботу в цій організації, у джерел заснування якої стояли, хлопці вважають своєю основною роботою.

1533021621_000

Але і плани щодо розвитку пекарської справи є. Створити мережу міні-пекарень, власну торгову марку "Скадовські смаколики”, поширювати свою продукцію всією Херсонщиною – такі амбітні плани мають хлопці. Успіхів їм! 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину