Pik
Сьогодні, 25 Травня 2020
28.03.2019
1933
0

"Міні-Голландія" на Херсонщині збільшилася у 6 разів

"Міні-Голландія" на Херсонщині збільшилася у 6 разів

Тюльпанове господарство в Любимівці готується до нового масового весняного напливу туристів, повідомляє сайт zruchno.travel.

Більше ніж у шість разів збільшилася цьогоріч площа плантації голландських тюльпанів у селищі Любимівка Херсонської області, яка минулого року стала популярною туристичною аттракцією. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook засновник фермерського господарства "Шафран Любимівський" Віталій Шакало.

За його словами, площа тюльпанового поля зросла з 0,28 гектара до 1,8 гектара.

"Минулого року наші відвідувачі милувалися ділянкою тюльпанів 20х140 метрів, а цьогоріч ми збільшили площу квітів до 100х180 метрів, а також стала більшою кількість сортів", – підкреслив Віталій Шакало.

В період минулорічного цвітіння тюльпанів херсонська "міні-Голландія" перетворилася на повноцінний туристичний об’єкт, що викликав величезний інтерес. З 16 по 29 квітня квіткове господарство відвідали сотні туристів. Незабаром тюльпанове поле буде готове знову приймати екскурсії.

"Багато людей запитують, чи будуть екскурсії в цьому році на поле тюльпанів. Відповім вам і на це питання. Так, обов’язково екскурсії будуть, тюльпани вже проросли", – запевнив Віталій Шакало.

Дату початку екскурсій у господарстві обіцяють повідомити в найближчий час. Поки що за станом херсонських тюльпанів можна спостерігати за фото, які обіцяють оновлювати кожні 5 днів.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину