Pik
Сьогодні, 01 Октября 2020
17.10.2018
830
0

Миколаєнко знову пообіцяв виконкому ротацію

Миколаєнко знову пообіцяв виконкому ротацію

На найближчій сесії міської ради, 19 жовтня, розглянуть питання про внесення змін до складу виконкому Херсонської міської ради. Про це заявив сьогодні, 17 жовтня, міський голова Володимир Миколаєнко, передає ПІК

Нагадаємо, о 10 годині мало розпочатися засідання виконкому міської ради, на якому, серед інших, планували розглянути питання підвищення вартості проїзду у маршрутках. Проте засідання не відбулося через відсутність кворуму.

«Колеги, два члени виконкому на підході. Але в будь-якому випадку цього не вистачає для проведення засідання виконавчого комітету. Я вніс до порядку денного сесії питання внесення змін до складу виконкому. Я думаю, що ми подивимося, хто у нас як з членів виконкому присутній на засіданнях і хто як працює і будемо певну ротацію робити з цього приводу. Це буде на сесії в п’ятницю», - сказав Миколаєнко.

Нагадаємо, у п’ятницю, 19 жовтня, о 10.00 відбудеться засідання сесії міської ради.

Це не вперше міський голова висловлює невдоволення роботою членів виконкому. Рік тому,  21 листопада 2017 року, він також заявив, що має намір росити депутатський корпус переглянути склад  виконкому. Також ПІК писав про те, що 30 листопада 2016 року депутати не сесії не підтримали питання розпуску виконкому.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину