Pik
Сьогодні, 01 Червеня 2020
22.11.2017
698
0

Долю МІС по 38 маршруту можуть повторити й інші

Миколаєнко: З прийняттям нового тарифу ситуація з перевезеннями не покращилась

Міський голова Херсона Володимир Миколаєнко вважає, що ситуація на ринку пасажирських перевезень у Херсоні після прийняття тарифу 4 гривні, не поліпшилась. І дав вказівку підлеглим складати акти на недобросовісних перевізників для того, щоб виводити їх з маршрутів.

Про це він сказав 21 листопада під час засідання виконкому, після виступу депутата міськради та директора КП «Херсонелектротранс» Єгора Устинова з приводу планів щодо придбання нових автобусів та тролейбусів для двох КП, передає ПІК.

«Сьогодні треба визначати потужні суми грошей, які будуть направлені  на придбання транспорту (для КП – ред.), щоб не було таких спекуляцій, які були останнім часом на цьому ринку», - відзначив міський голова.

Читайте також: У Херсоні планують закупити для двох КП 60 автобусів та 20 тролейбусів

«На жаль, з прийняттям тарифу ситуація не покращилась. У мене, будемо так казати, тепер особисті відносини до перевізників, які не виконують ті вимоги, які ми з вами спільно поставили при вирішенні по тарифу», - сказав Миколаєнко.

Він звернуся до підлеглих: «Не чекайте, є порушення – складайте акти, виводьте їх з маршрутів. Хамство по відношенню до громади міста має бути припинене».

Миколаєнко підкреслив, що долю приватної фірмою МІС, з якою, через зафіксовані численні порушення, було розірвано угоду на маршруті №38, можуть повторити й інші  перевізники – порушники.

Як повідомляє офіційний сайт міської ради, по МІС було зафіксовано недостатню кількість транспортних засобів на лініях або їх відсутність, відсутність диспетчерських пунктів.  Тому договір на маршруті №38 із цим перевізником було розірвано.  Після цього управління транспорту уклало тимчасовий договір про організацію перевезень пасажирів на міському автобусному маршруті №38 "сел.Кіндійка-вул.Потьомкінська - вул.Генерала Алмазова" з  ФОП Присяжний А.В. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину