Pik
Сьогодні, 12 серпень 2020
18.01.2020
803
0

Миколаєнко видав ряд доручень щодо розірвання договірних відносин із ТОВ “ТД “Ітака”

Миколаєнко видав ряд доручень щодо розірвання договірних відносин із ТОВ “ТД “Ітака”

Міський голова Володимир Миколаєнко видав ряд окремих доручень щодо розірвання договірних відносин з ТОВ «ТД «Ітака» та оголошення відкритого конкурсу на використання міського полігону із залученням максимальної кількості претендентів. Про це повідомляють у прес-службі Херсонської міськради.

20 січня відбудеться сесія міської ради, на якій розглянуть результати роботи, проведеної відповідними організаціями та установами щодо обставин завезення до Херсона вантажу з Чорногорії.

Про завезення відходів до Херсонського морського торговельного порту стало відомо 16 грудня. Усі супроводжуючі документи, включаючи гарантійний лист міського голови Володимира Миколаєнка, були сфальсифіковані. Із цього приводу міська рада одразу звернулася до правоохоронних органів.

Окрім того, було направлено низку звернень до Головного управління Національної поліції, Херсонської місцевої прокуратури, прокурора Херсонської області, Генерального прокурора України щодо відкриття відповідного кримінального провадження.
Окрім того, міський голова звернувся до Державної фіскальної служби України, головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій, голови Херсонської обласної державної адміністрації, Міністра енергетики та захисту довкілля України, начальника Чорноморської митниці Держмитслужби, ДП «Херсонський морський торговельний порт» з проханням сприяти розв'язанню проблеми зі зберігання піску задля зменшення екологічної загрози для міста та повернення вантажу власникові.
Уже 17 грудня під керівництвом Володимира Миколаєнка відбулося перше засідання робочої групи, яка опікувалася питаннями вантажу, а 18 - засідання комісії з питань ТЕБ та НС. На останньому прийняли рішення відходи закрити - аби не допустити потрапляння їх у повітря чи річку. Відповідні служби, у свою чергу, займалися дослідженням відходів, аби визначити ступінь їх небезпеки.

Як результат - висновок ДП «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І. Медведя МОЗ України» свідчить, що серед визначених фізико-хімічних, органолептичних, санітарно-хімічних чинників у відібраних зразках відсутні чинники, які представляли б небезпеку для здоров’я людини та довкілля.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину