Pik
Сьогодні, 25 Січня 2021
24.11.2017
831
0

Екологія, податки та достойна зарплата

Сміттєпереробка: Миколаєнко поставив вимоги турецькій компанії

Міський голова Херсона Володимир Миколаєнко зустрівся з делегацією турецької компанії EMS MAKINA A.S., яка займається виготовленням техніки для утилізації сміття та будівництвом сміттєпереробних заводів. Про це передає ПІК з посиланням на офіційний сайт мерії.

Представники EMS MAKINA A.S  - координатор Дурак Булут та інженери Мерт Гьочер і Мерт Актоп – розповіли про проекти  компанії у галузі сміттєпереробки та зацікавленість у співпраці.

Читайте також:  Зараз м’яч на полі мера

Після зустрічі делегація  разом із представниками департаменту ЖКХ вирушила на полігон для ознайомлення з його технічними можливостями. Наприкінці дня вони повернуться до міської ради для того, щоб надати уже конкретні пропозиції по співпраці.

Читайте також: Херсонське звалище шокувало київського еколога та нардепа 

«Я сподіваюсь, що ця співпраця буде ефективною. У мене є, буквально, кілька вимог до турецької сторони. Це питання екології, у першу чергу. Друге – щоб підприємство, яке, сподіваюсь, буде працювати, платило податки саме у Херсоні. І щоб херсонці, які будуть працевлаштовані на цьому підприємстві, отримували достойну заробітну платню»,- зауважив міський голова Володимир Миколаєнко.

Читайте також: Херсонське сміттєзвалище відпрацювало свій ресурс 

Читайте: У Херсоні - битва за сміття  

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину