Pik
Сьогодні, 03 серпень 2020
11.12.2019
581
0

Миколаєнко підписав угоду про співпрацю з Педаном у рамках проекту JuniorZ

Миколаєнко підписав угоду про співпрацю з Педаном у рамках проекту JuniorZ

Вчора, 10 грудня, у гімназії №6 міський голова Володимир Миколаєнко підписав угоду та меморандум про співпрацю з телеведучим Олександром Педаном  щодо впровадження у школах Херсона нових видів спорту у рамках проекту спортивного руху JuniorZ - повідомляють у прес-службі Херсонської міськради.

Під час презентації Олександр Педан зауважив, що треба спрямувати зусилля на заохочення дітей до занять спортом, та запропонував запровадити у херсонських школах нові види спорту: чирлідинг, петанк, флорбол, фризбі, корфбол, регбі та бадмінтон.

Також телеведучий з командою спортивного руху JuniorZ провів семінар та тренінг з нових видів спорту для вчителів фізкультури і студентів кафедри фізичного виховання Херсонського державного університету і подарував один комплект спортивного спорядження херсонській школі.

Довідка.JuniorZ – проект Олександра Педана з розвитку спорту серед школярів. Проект реалізується за підтримки Міністерства освіти та науки України, Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, НДУ «Інститут модернізації змісту освіти», Спортивного комітету України, численних національних федерацій з різних видів спорту. Рух JuniorZ отримав підтримку Дитячого фонду ООН  (ЮНІСЕФ).

За 2 роки роботи команда руху об’їхала 19 міст України, де провела семінари для понад 2200 вчителів та фестивалі для майже 11 тис. дітей.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину