Pik
Сьогодні, 25 Березня 2019
19.06.2018
584
1

Миколаєнко: «На центральні магістралі виходити не треба»

Миколаєнко: «На центральні магістралі виходити не треба»

Міський голова Херсона Володимир Миколаєнко вважає, що об’єкти сезонної торгівлі овочами мають розміщуватися не на центральних міських магістралях, а в міських кварталах. 

Про це він заявив сьогодні, 19 червня, на засіданні виконкому міської ради під час розгляду питання «Про внесення змін до Схеми розміщення об’єктів сезонної та ярмаркової торгівлі у Херсоні», передає ПІК.

«Хочу сказати, що моя позиція особиста, що якщо це об’єкти сезонної торгівлі квасом, безалкогольними напоями та морозивом, я принципово не заперечую. Або новорічні ялинки, - сказав Миколаєнко. - Але що стосується сезонної торгівлі сільськогосподарською, баштанною продукцією, то в мене зауваження: якби ці об’єкти розміщувалися більше десь у дворах багатоповерхівок, то це було б зрозуміло, чого вони туди виносяться. А коли вони виносяться на центральні магістралі, то, мені здається, що це абсолютно неправильно. Я відпрацював декілька позицій, які буду пропонувати виключити з нашого рішення», - сказав Миколаєнко.

Він попросив підлеглих пояснити підприємцям його позицію: «Поясните підприємцям: ідіть в квартали житлові, там торгуйте огірками, помідорами, капустою, картоплею, щоб людям було зручно. На центральні магістралі виходити не треба».

Новини по темі

 

Коментарі

Рома, 20.06.2018
Мер абсолютно прав!

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину