Pik
Сьогодні, 30 Травня 2020
18.10.2017
534
0

Миколаєнко є прихильником підвищення тарифів,- Мошнягул

Миколаєнко є прихильником підвищення тарифів,- Мошнягул

Херсонський міський голова не поділяє невдоволення громадськості щодо підвищення тарифу на проїзд в маршрутках.

Про це розповів голова міської Громадської ради Олександр Мошнягул на прес-конференції в Кризовому медіа-центрі, передає «Політична Херсонщина».

«Я сьогодні зустрічався з міським головою, Володимир Васильович є прихильником підвищення тарифів. Наші пропозиції стосовно неприпустимості підвищення тарифів не знаходять у нього підтримки. Також я не знайшов у нього розуміння в питанні продовження повноважень робочої групи », - прокоментував Олександр Мошнягул.

Єдине, що міський голова схвалив - це допомога громадськості в написанні скарг (активістами був розроблений ресурс http://ukrskarga.org.ua/).

Читайте також: Херсонців закликають скаржитися на роботу громадського транспорту

 Як пояснив Олександр Мошнягул, зараз особливо важливо писати скарги, так як згідно з рішенням виконкому, до 1 грудня перевізники повинні привести свою роботу у відповідність до Договорів. Якщо до 1 квітня вони цього не зроблять, то Договори з ними будуть розірвані. А моніторинг стану транспорту буде здійснюватися на підставі скарг громадян. Тому це на сьогодні - єдиний механізм, за допомогою якого можна щось змінити.
 
Окрім того, херсонців закликають прийти 20 жовтня на сесію міськради та вимагати скасування рішення виконкому про підвищення вартості проїзду у маршрутках.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину