Pik
Сьогодні, 21 Вересня 2020
07.12.2018
1052
0

Миколаєнко: я втомився бути заручником тарифів

Миколаєнко: "Я втомився бути заручником тарифів"

Міський голова Херсона Володимир Миколаєнко повідомив, що рішення про новий тариф на тепло для комунального підприємства прийматимуть на виконкомі лише після того, як це питання погодить депутатська тимчасова контрольна комісія  з питання тарифів.

Про це міський голова заявив 7 грудня на засіданні виконкому, передає ПІК.

«Я хочу вас проінформувати, що готове рішення щодо визначення вартості теплоносія нашого комунального підприємства. Не включаю це питання до порядку денного, щоб ми з вами спочатку розібралися більш суттєво і більш ретельно в цьому питанні», - відзначив він.

«Була створена тимчасова контрольна комісія з питань тарифів. Буквально з понеділка, я не думаю, що багато потрібно часу, буквально день – два, доповідають, інформують (представники комунального підприємства та профільного департаменту – ред.). Депутатська комісія тимчасова контрольна саме з цього питання визначається, дає рекомендації нам і ми ту з вами приймаємо рішення», - сказав міський голова.

«Я уже втомився бути заручником оцих тарифів. Ми з вами приймаємо рішення тут, потім депутати кажуть: а щось мені сказали, чи занадто великий чи щось не якось так і починаються гойдалки - відміняти рішення виконкому і так далі . Давайте ми розподілимо цю відповідальність саме з депутатською комісією, яка створена з цього питання. У понеділок зібрати депутатів...», - сказав міський голова.

Як раніше передавав ПІК, МКП «Херсонтеплоенерго» має намір підвищити тарифи на тепло.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину