Pik
Сьогодні, 07 Червеня 2020
Гаряча новина
11.10.2017
569
0

Миколаєнка закликали не підписувати рішення про тариф «5 грн»

Миколаєнка закликали не підписувати рішення про тариф «5 грн»

Громадська рада при Херсонському міському голові закликала міського голову не підписувати рішення виконкому щодо підвищення тарифів до 5 гривень. 

Про це на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук повідомив Дементій Бєлий, керівник ХОО КВУ, передає ПІК.

«Це рішення виконкому (підвищення вартості проїзду у маршрутках, - ред.) було названо членами Громадської ради "ганебним", бо всі пункти, які прописані в цьому рішенні (оновити в терміновому порядку парк автобусів, переодягнути водіїв у спеціальні костюми тощо є відволікання уваги від головного - від необґрунтованого підвищення тарифів). 
Якщо міський голова підпише це рішення, Громадська рада звертається до депутатів міської ради скасувати це рішення», - проінформував Дементій Бєлий.

Читайте також: Виконком підвищив вартість проїзду у херсонських маршрутках

Окрім того, Громадська рада пропонує закласти в бюджет проведення обрахунку пасажиропотоку, як однієї із найголовніших складових економічно обґрунтованої ціни.

«Наступне, Громадська рада закликала владу зробити необхідні кроки до підписання Меморандуму та впровадженню заходів по підвищенню якості пасажирських перевезень, які були розроблені Робочою групою ще весною цього року. На думку виступаючих, за дев'ять місяців міська влада нічого не зробила для того, щоб підвищити якість перевезень, здійснити кроки, щоб змінити ситуацію, коли кілька перевізників шантажують ціле місто», - підсумував Дементій Бєлий. 

Читайте також: Підвищення тарифу на перевезення у Херсоні: від а до я

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину