Pik
Сьогодні, 20 Січня 2019
21.11.2018
192
0

Мій вибір - європейські цінності - Путілов

Мій вибір - європейські цінності - Путілов

У День Гідності та Свободи Андрій Путілов дав свою оцінку подіям п'ятирічної давнини:

- П'ять років тому Україну сколихнула новина про те, що тепер уже втікач - президент Янукович відмовився підписувати договір про Асоціацію з Євросоюзом. Цей день став переломним у свідомості багатьох, змусив кожного мислячого українця зробити свій вибір. Вибір між цивілізацією і хаосом, між розвитком і застоєм, між перспективою і поверненням в минуле... Моїм вибором були і залишаються європейські цінності. Тому, як і тисячі людей, вийшов на Майдан.

Зараз дехто розмірковує, чи вартий той результат, до якого зараз прийшла наша країна, тих жертви, яких зазнало наше громадянське суспільство, наша країна, сім'ї Героїв за період Революції Гідності, анексії Криму і триваючої війни на Донбасі.

Втрати не повернути, але пережиті трагедії і постійний біль змушують нас ставати кращими, не дають розслабитися і забути про цілі, які поставлені. Упевнений, що ми на правильному шляху! – каже Путілов. - Гідність - це прерогатива вільних людей, а свобода можлива тільки в країнах з розвиненою демократією, де понад усе цінуються Людина та її права. Робив і роблю все від мене особисто залежне, щоб Революція, Майдан, війна за Незалежність були не марними, щоб Україна була достойною і сильною частиною Європи. У нас ще багато роботи попереду, - зазначив Андрій Путілов.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину