Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2019
18.07.2016
184
0

Ми повинні для молоді розвивати інфраструктуру міста - Олександр Співаковський

Ми повинні для молоді розвивати інфраструктуру міста - Олександр Співаковський

Історія Обласного палацу молоді та студентів сягає 1965 року, тоді його в Херсоні називали Палац культури текстильників. Чимало відомих людей нашого міста саме тут розпочинали і свій творчий шлях, і просто формували себе як особистість. А головне, що він за роки став справжнім храмом культури.

"Палац молоді і студентів має соціальне значення для регіону. Якщо ми хочемо, щоб молодь не виїжджала з Херсона, ми повинні розвивати інфраструктуру міста. Відродити цей об,єкт, переформатувати - таке стоїть перед нами завдання, - сказав Олександр Співаковський на брифінгу "Перспективи розвитку інфраструктури Херсонщини". - 49 років тому я востаннє грав на акордеоні "Полонез Огіньского" саме в залі Палацу текстильників, тому для мене це - особисте.

Вже зроблені владою кроки по його відновленню- крісла нові придбано, реконструйована котельня. Хочу подякувати і голові Херсонської облдержадміністрації Андрію Гордєєву, голові обласної ради Андрію Путілову, керівництву міста, народним депутатам України від Херсонщини і колегам-нардепам з інших регіонів за єднання навколо їдеї відродження потужного культурного об,єкту. І це не останній об.єкт з формування духовної безпеки нашої країни" .

На брифінгу було озвучено, що в 2016 році на термосанацію обласного Палацу молоді і студентів (це капітальний ремонт із утепленням стін, заміною вікон, дверей і вітражів) із державного фонду регіонального розвитку виділяється 3 млн 566 гривень. повна вартість будівництва близько 4млн. гривень. важливо, що реаліазація проекту можлива за умови співфінасування місцевою громадою.

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину