Pik
Сьогодні, 21 Вересня 2019
26.10.2016
147
0

Ми допоможемо пропозиціям органів місцевого самоврядування потрапити у ВР – Оленковська

Ми допоможемо пропозиціям органів місцевого самоврядування потрапити у ВР – Оленковська

«Оскільки, бюджет на 2017 рік розглянули у першому читані, нам важливо, щоб пропозиції органів місцевого самоврядування потрапили у ВР між першим і другим читаням. Ми вже підготували попередній проект пропозицій, сьогодні опрацюємо й додамо додаткові пропозиції і негайно відправимо усім депутатам ВР від Херсонської області», - повідомляє Лариса Оленковська - виконавчий директор Херсонського регіонального відділення Асоціації міст України.
Про це вона сказала під час брифінгу після засідання регіональної платформи з вироблення політики в сфері місцевого самоврядування Херсонського регіонального відділення Асоціації міст України на тему: «Законодавче забезпечення бюджетної політики в частині захисту інтересів територіальних громад. Підсумки децентралізації. Перші уроки», яке 26 жовтня проходило у Херсоні.
На думку Оленковської, найважливіші пропозиції стосуються надходжень коштів до місцевих бюджетів. Важливо, щоб місцеве самоврядування мало визначені й точні джерела надходжень.
«З цього випливає декілька важливих питань. Перше - це реєстрація на території населених пунктів суб'єктів підприємницької діяльності, сплата податків за місцезнаходженням, у тому числі з податку фізичних осіб - це основне. Друге, встановлення адміністративного права для органів місцевого самоврядування складати протоколи у випадку виявлення нелегальних працівників, не сплати податків і встановлення штрафів. Тоді можна розраховувати на те, що ми будемо виводити заробітну плату із тіні. Бо та кількість податківців, яка зараз існує, не зможе вирішити це питання», - зазначила Оленковська.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину