Pik
Сьогодні, 03 Червеня 2020
19.02.2019
400
0

Ми будуємо демократичне суспільство, це нелегкий процес - Путілов

Ми будуємо демократичне суспільство, це нелегкий процес - Путілов

У лютому ми повертаємося до трагічних історичних подій, що мали місце 5 років тому в Києві, знову згадуємо про Героїв Небесної сотні.

Андрій Путілов був активним учасником Майдану. Сотні жителів області, які приїжджали на Майдан у Києві, зупинялися в херсонському наметі, який він встановив – тут був штаб для херсонців.

На питання: чи переосмислив він для себе події п'ятирічної давнини, Андрій Путілов відповідає так: "Знаєте, я не міг миритися з тим, що Президент України - двічі судима людина. А коли по Херсону бритоголові братки їздили і бізнес віджимати, я розумів, що на другий термін при Януковичі Україна взагалі виявиться як за колючим поволокою. Що таке євромайдан? Перш за все, це були люди, які не згодні з укладом в країні, ті, хто бажав йти іншим шляхом - в Європу.

Я був координатором херсонського намету і пліч-о-пліч поруч стояли ті, хто йшов зламати хребет системі. Коли мені запропонували очолити Херсонську облдержадміністрацію, уявляв собі, що будемо робити реформи, використовуючи життєвий досвід і сили. Вважаю себе працьовитою людиною, якщо бачу мету, то не бачу перешкод. Але, на жаль, не все вийшло так, як очікувалося".

Віні додає, що не дивлячись на труднощі, розчарування не було:

"Я не та людина, яка здатна перебувати в стані душі «все пропало», цього від мене ви ніколи не почуєте. Ні, не розчарувався, ми будуємо демократичне суспільство, це нелегкий процес, на який в нашій ситуації можуть піти довгі роки. Знаю, що все було не дарма, вірю в Україну". 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину