Pik
Сьогодні, 21 Октября 2018
18.05.2018
504
0

Ми бачимо, як багато людей в Україні прагнуть змін - Беате Апельт

Ми бачимо, як багато людей в Україні прагнуть змін - Беате Апельт

Українці прагнуть змін, саме тому так важливо підтримувати тих, хто є активним та хоче реалізовувати ці зміни в країні.

Про це сьогодні на брифінгу у Першому в Херсоні креативному просторі HUBWAY сказала Беате Апельт, керівник представництва Фонду Науманна в Україні, передає ПІК

Брифінг був присвячений початку роботи у Херсоні 16 – го форуму, що проводиться Мережею вільних місцевих політиків. Журналісти поцікавились в організаторів форуму, чому вони позиціонують свій проект, як такий, що має відношення до політиків – адже слово «політик» в Україні для багатьох є негативним.

«Ми бачимо зміни в Україні , багато людей хочуть реалізовувати зміни і вони вирішили бути активними. Не всі як політики, хтось як активіст в організаціях громадянського суспільства. І ми це бачимо і варто підтримати цих людей», - каже Беате Апельт.

file

Вона розповіла, що Фонд, який вона представляє – один з 6 німецьких політичних фондів, що займаються політичною освітою і в Німеччині, і за кордоном. «В Україні дуже велика сфера нашої діяльності – місцева політика і місцеве самоврядування і тут найбільший проект – це співпраця з ГО ЦЕГРІН у рамках Мережі вільних місцевих політиків», - розповіла Беате Апельт.

«Сенс мережі - підтримка тих політиків, працівників органів самоврядування, активістів громадського суспільства, які справді хочуть реалізовувати чисту політику, демократичну політику, реформи, щоб люди в Україні могли жити краще. Багато з них мають вже великий досвід і ці форуми дають їм можливість обміну досвідом, дозволяють стати сильнішим разом», - каже Беате Апельт.

«На кожний форум ми з ЦЕГРІН вибираємо тему для місцевих політиків і для людей і сьогодні (у Херсоні – ред.) це будуть медичні послуги на місцевому рівні», - відзначила керівник представництва Фонду Науманна в Україні.

Як відзначив Віталій Загайний, голова правління ГО ЦЕГРІН, коли мова йде про Мережу вільних місцевих політиків – то це не лише місцеві депутати чи службовці органів місцевого самоврядування.

загайний

«Мова йде про політиків в широкому сенсі цього слова. Це люди, які впливають на формування і на реалізацію місцевої політики – це є політики в тому сенсі, це і депутати місцевих рад, службовці державних і місцевих виконавчих органів, журналісти регіональних ЗМІ , активісти», - каже він.

 

32743370_1666175176812256_9100371019675205632_n

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину