554
0

Херсонський "Продексім" представить Україну у Лізі Чемпіонів

МФК “Продексім” третій раз поспіль стає Чемпіоном України з футзалу

У передостанньому турі футзальної Екстра-ліги вирішувалася доля золотих медалей. "Продексім" 8 червня у своїх стінах приймав ще одного претендента – Івано-Франківський "Ураган", який мав у турнірній таблиці перевагу в одне очко, повідомляє Херсонська обласна федерація футболу.

Перші хвилини пройшли за перевагою гостей, яким вдалося забити швидкий гол у матчі. Після пропущеного м’яча мельникам вдалося перехопити ініціативу матчу, результативно провівши другу половину тайму, яку завдяки голам Шотурми, Зварича і Білоцерківця, завершили з рахунком 3:1.

"Продексім" дуже активно розпочав другий тайм, одразу збільшивши свою перевагу до 4 м’ячів, голами відзначилися Фетько і Корсун.

Програючи з рахунком 5:1 іванофранківці за 9 хвилин задіяли п’ятого польового гравця, що принесло свої результати – за чотири хвилини до завершення матчу "Ураган" скорочує відставання до 2 голів. Дуже напруженою видалася кінцівка зустрічі. Але час був на боці "Продексіму", який достроково стає Чемпіоном України та представить Україну у Лізі Чемпіонів!

Рахунок:

МФК «Продексім» – «Ураган» Івано-Франківськ – 5:3 (3:1).

Голи: Шотурма (12), Зварич (15), Білоцерківець (17), Фетько (21), Корсун (22) – Лебідь (4, 36), Федюк (33).