Pik
Сьогодні, 18 Ноября 2018
16.05.2014
257
0

Место убийства - российская АЗС

Место убийства - российская АЗС

У четвер, 15 травня, активісти Громадянського руху «Відсіч» (спільно з волонтерами) провели в Херсоні акцію на АЗС Formula, що на розі Корабельної площі та Корабельного узвозу, в рамках всеукраїнської акції бойкоту російських заправок. Учасники акції символічно продемонстрували, що купівля бензину на російських заправках - це фінансування російської військової агресії проти України.

 Место убийства - российская АЗС

На думку активістів, багато хто з українців, заправляючись на російських АЗС, не усвідомлює, що нафтогазовий бізнес є основним джерелом доходів Російської Федерації - країни, що вже окупувала значну частину української території та прагне поневолити всю Україну. Цей бізнес особисто контролює російський фюрер Путін, він спрямовує доходи з продажу бензину на подальше загарбання України, на вбивство українських вояків та мирних громадян. Тож метою акції було донести до українських водіїв, що купуючи російський бензин, вони фактично стають співучасниками цих убивств.

 Место убийства - российская АЗС

Щоб пояснити українським громадянам увесь масштаб загрози від купівлі російського бензину, активісти організували видовищне дійство в стилі екшн. Одним із персонажів дійства був російський загарбник, який розстріляв мирних українців з автоматичної "зброї". Після акції на заправці лишилися моторошні силуети вбитих "братнім" агресором людей. Таке видовище справило враження на багатьох автомобілістів, що приїхали на АЗС заправитися. Переважна більшість із них казали, що більше не послуговуватимуться російськими заправками.

Відповідні акції бойкоту російських АЗС пройшли в інших містах України - Києві, Житомирі, Вінниці, Херсоні, Миколаєві, Львові, Черкасах, Дніпропетровську.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину