Сьогодні, 22 Жовтня 2017
07.10.2016
25
0

Мешканців Херсонщини застерігають бути обережними з алкогольними напоями

Державна фіскальна служба України разом із представниками органів місцевої влади здійснюють заходи щодо заборони реалізації алкогольних напоїв на території Херсонщини у вечірній та нічний час, адже у період з 22 по 28 вересня на території ряду областей, а саме: Харківської, Донецької та Миколаївської областей, було зафіксовано факти масового отруєння людей алкогольним сурогатом, які вже призвели до загибелі 32-ох осіб внаслідок інтоксикації фальсифікованим алкоголем, виготовленим кустарним методом із метилового (технічного) спирту.

Як повідомляє ДФС України, небезпечні алкогольні напої були придбані споживачами у роздрібній мережі, закладах громадського харчування та через інтернет-магазини. Доставка продукції по регіонах України здійснювалася за допомогою відомих поштових перевізників.

Так, Головним управлінням Національної поліції в Херсонській області проводиться система відпрацювання незаконної торгівлі лікеро-горілчаними виробами в місцях масового скупчення людей - на ринках, вокзалах і прилеглих до них територій.

Департамент охорони здоров'я обласної державної адміністрації системно контролює появу інформації щодо можливих фактів отруєнь населення області та взаємодіє з правоохоронними органами щодо даного питання.

 

 

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

17.10.2017
463
0
Спецрепортаж
Херсонський Jazz Band зіграв для "Барсуків"
16.10.2017
991
0
Фоторепортаж
Яка вона херсонська осінь? (фото)

ТОП-Новини

наверх

Підписатись на новини

Підписатись на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину