Pik
Сьогодні, 27 Січня 2021
02.03.2019
1052
0

Мешканці області зможуть оцінити роботу голови ОДА та мерів

Мешканці області зможуть оцінити роботу голови ОДА та мерів

На Херсонщині мешканці області зможуть на умовах анонімності  поставити голові ОДА Андрію Гордєєву, мерам містам, головам ОТГ оцінку – від погано до відмінно, передає ПІК.

На те, що роботу голови ОДА можна оцінити звернув увагу на прес-конференції 28 лютого голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв. Він анонсував початок кампанії, яка розпочалася 1 березня і розповів, що мешканці області отримають інформаційні матеріали, серед них і опитувальний лист з таким пунктом. 

Як повідомляє офіційний сайт ОДА, з 1 березня 2019 року розпочинається кампанія, за якою кожний волонтер, звернувшись попередньо до Секретаріату обласної ради регіонального розвитку зможе отримати пакет матеріалів від Голови Ради регіонального розвитку Петра Порошенка, в якому міститиметься:

-буклети, в яких наочно відображено реалізовані ініціативи в регіоні за останні роки та основні напрямки розвитку області та найбільш вагомі проекти, які ми плануємо реалізувати на Херсонщині протягом найближчих років;

-карта перспективних об’єктів Херсонщини на 2019 – 2021 роки;

-опитувальний лист, за допомогою якого можна повідомити свої побажання, проінформувати про проблему або висловити критику щодо проведених або запланованих робіт (телефон гарячої лінії).

Тут, власне, і можна поставити оцінку першим особам.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину