Pik
Сьогодні, 23 Травня 2019
16.01.2019
284
0

Меру Каховки знову погрожують імпічментом

Меру Каховки знову погрожують імпічментом

До дострокового припинення повноважень міського голови Андрія Дяченка стали готуватись депутати Каховської міськради. Про це 15 січня повідомив депутат Херсонської облради від “Опоблоку” Павло Філіпчук, повідомляє "Новий день", передає ПІК. 

“Его заграничные турне за счет горожан, воровство из бюджета через “своих” людей в городских коммунальных предприятиях и на ключевых должностях, кумовство и братовство, систематическое нарушение прав горожан, вечные судебные тяжбы, связанные с коррупцией его команды — всему этому мы готовы положить конец”, — так пояснив Філіпчук причини цього рішення (процитовано мовою оригіналу). Щоправда, жодних доказів на підтвердження своїх слів депутат обласної ради, відомий своєю скандальністю і ініцюванням рішень, які вже нанесли мільйонні збитки громаді Каховки, так і не навів.

Судячи з розміщеного ним у соцмережах відео, з ініціативою імпічменту міському голові виступили депутати Каховської міськради від “Опоблоку” і “Самопомочі”. Водночас на офіційному сайті міськради ще 26 липня 2017 року був розміщений проект відповідного рішення. Його автори посилались на “винесення Дяченком незаконним розпоряджень, скасованих у судовому порядку, систематичному протиправному втручанні ним у розгляд судом кримінальної справи № 658/8/16-к і уникнення здійснення наданих йому повноважень”.

Тепер депутати підготували інший проект рішення, проголосувати за який сподіваються на сесії міськради 28 лютого.

Нагадаємо, що 27 лютого 2014 року той же Філіпчук, якого тоді підтримував Андрій Дяченко, домігся дострокового припинення повноважень попереднього міського голови Каховки Олександра Карасевича. Проте 23 квітня того ж року Каховський міськрайонний суд визнав протиправним відповідне рішення міської ради. До тих же наслідків призвів імпічмент міському голові Миколаєва, обранцю від “Самопомочі” Олександру Сенкевичу. В березні 2018 року центральний суд Миколаєва визнав незаконним вказане рішення Миколаївської міськради від 5 жовтня 2017 року. Суд визнав, що депутати прийняли рішення із великою кількістю порушень діючого законодавства та процедури прийняття данного рішення.

Для дотримання процедури дострокового припинення повноважень Андрія Дяченка каховські депутати зобов’язані вказати у супровідних документах до проекту рішення у чому саме полягають та чим підтверджуються порушення міським головою норм Конституції і законів України. Цим підтвердженням можуть бути виключно відповідні рішення судів, що набрали законної сили.

В разі імпічменту Андрію Дяченку виконувати обов’язки міського голови Каховки буде секретар міськради.

Олег БАТУРІН.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину