Pik
Сьогодні, 27 Січня 2021
15.08.2018
748
0

Мерію попередили: комунальники Херсона у боргах за спожиту електроенергію

Мерію попередили: комунальники Херсона у боргах за спожиту електроенергію

Заборгованість місцевих комунальних підприємств, які обслуговують житлові будинки, за використану електроенергію зростає. Як результат бездіяльності керівників КП – мешканці цих будинків змушені сидіти в темряві. Мова йде не лише про сходові клітини, ліфти та місця загального користування, а й про кімнати у гуртожитках.

Про це передає ПІК з посиланням на офіційний сайт Херсонобленерго.

Станом на 14 серпня обслуговуючі підприємства заборгували електропостачальнику 741 835 гривень.

Через чиї борги херсонці залишаться без ліфтів

Зокрема, КП «Дніпровський» виконавчого комітету Херсонської міської ради має борг у сумі – 351 055 грн., комунальне підприємство «Центр» виконавчого комітету Херсонської міської ради – 144 388 грн., комунальне підприємство «Таврійський» виконавчого комітету Херсонської міської ради – 137 484 грн., житлово-експлуатаційна контора №1 Суворовського району – 108 906 грн.

У рамках законодавства керівництво комунальних підприємств, міський голова м. Херсон та начальник інспекції Держенергонагляду у Херсонській області інформовані про наявність заборгованості та про можливе припинення електропостачання у разі не проведення в повному обсязі оплати за спожиту електричну енергію.

Відключення триватиме з 15 серпня по 31 серпня

«Херсонобленерго» сподівається, що керівники комунальних підприємств у повному обсязі розрахуються за спожиту електричну енергію, та в подальшому уникатимуть утворенню заборгованості.

"У разі непогашення заборгованості в повному обсязі Товариство змушене буде припинити електропостачання до об’єктів комунальних підприємств", - йдеться у повідомленні. 

 Враховуючи велику кількість об’єктів, відключення триватиме з 15 серпня по 31 серпня поточного року.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину