Pik
Сьогодні, 25 Січня 2021
18.12.2017
2992
1

Конфлікт у скадовській міськраді триває

Мера Скадовська намагаються позбутися?

Протистояння депутатського корпусу, яке підбурюється зовні, з міським головою Скадовська Олександром Яковлєвим, може призвести до його усунення з посади під привідом боротьби з корупцією, повідомляє ПІК.

На 18 грудня у Скадовському міському суді призначено засідання по справі корупційних дій міського голови Олександра Яковлєва. 

Читайте також: Булюк готує зміну влади у Скадовську

Напередодні Яковлєв на своїй сторінці у Фейсбук запросив небайдужих відвідати засідання та охарактерізував позов, як такий, що складений з порушеннями.

«Я вже повідомляв, що у Скадовському суді розглядатимуть справу відносно мене про адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією. Як вважають юристи, протоколи складені з порушеннями, і справа має бути закрита. Але це все ще треба довести, бо інакше може бути прийняте рішення про відсторонення мене від займаної посади, - написав Яковлєв. - Перше засідання має відбутися завтра -18 грудня о 13-00. Засідання відкрите - тобто може бути присутнім будь-хто, при наявності документу, що посвідчує особу. Я розраховую на максимальну відкритість та прозорість під час цього судового процесу, та на прийняття законного рішення».

Як повідомлялося раніше, це не перша спроба позбутися мера. Певною групою депутатів міськради керує заступник голови Херсонської обласної ради Віталій Булюк, якого називають «хазяїном Скадовська».

Новини по темі

Коментарі

Скадовський народний суд, 30.01.2018
Який він хазяїн? - ХАПУГА!!! Може хазяїн отих куплених ним депутатів та його ставлеників, які плачуться в жилетку папіку, коли хапать не дають?!!

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину