Pik
Сьогодні, 17 Июля 2019
09.11.2018
1860
0

Мер зупинив рішення Херсонської міської ради

Мер зупинив рішення Херсонської міської ради

Мер своїм рішення зупинив рішення Херсонської міської ради від 19.10.2018 № 1671, передає ПІК з посиланням на розпорядження міського голови від 5 листопада № 386 р «Про зупинення дії рішення Херсонської міської ради від 19.10.2018 № 1671».

«Херсонською міською радою 19.10.2018 прийнято рішення за № 1671 «Про дозвіл громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність та спільну сумісну власність забудованих земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) та індивідуальних гаражів», не погоджуючись із указаним рішенням у частині виділення земельної ділянки Матченку О.М., на розі вул. Іллюші Кулика та пров. Інгульського, керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42, частиною четвертою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Зупинити дію рішення Херсонської міської ради від 19.10.2018 № 1671 «Про дозвіл громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність та спільну сумісну власність забудованих земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) та індивідуальних гаражів» у частині виділення земельної ділянки   Матченку О.М., на розі вул. Іллюші Кулика та пров. Інгульського», - йдеться у документі.

Мер розпорядився внести рішення міської ради у частині виділення земельної ділянки Матченку О.М., на розі вул. Іллюші Кулика та пров. Інгульського, на повторний розгляд Херсонської міської ради із наступним обґрунтуванням зауважень:

«Місцезнаходження земельної ділянки, виділеної Матченку О.М. на розі         вул. Іллюші Кулика та пров. Інгульського, розташовано на алеї, що відноситься до зеленої зони, пішохідній доріжці, та технічному спорудженні.

Згідно з частиною четвертою статті 83 Земельного кодексу України               (далі – Кодекс), до земель комунальної власності, які не можуть передаватися у приватну власність, належать: землі загального користування населених пунктів (майдани, вулиці, проїзди, шляхи, набережні, пляжі, парки, сквери, бульвари, кладовища, місця знешкодження та утилізації відходів тощо). Тому, відповідно до закону, пішохідна доріжка є комунальною власністю.

Відповідно до статті 50 Кодексу, до земель рекреаційного призначення належать земельні ділянки зелених зон і зелених насаджень міста та інших населених пунктів.

Ці землі, відповідно до статті 51 Кодексу, використовуються для організації відпочинку населення, туризму та проведення спортивних заходів.

На землях рекреаційного призначення забороняється діяльність, що перешкоджає або може перешкодити їхньому використанню за призначенням, а також негативно впливає або може вплинути на природний стан цих земель».

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину