Pik
Сьогодні, 19 Июля 2018
22.01.2018
540
0

Мер Скадовська звернувся за захистом до київських юристів

Мер Скадовська звернувся за захистом до київських юристів

Міський голова Скадовська Олександр Яковлєв звернувся до київської юридичної фірми «ARIO» щодо представництва його інтересів по справі у звинуваченні в корупції та відсторонення від займаної посади на рік. Про це повідомили юристи фірми на своїй сторінці у мережі Фейсбук, передає ПІК.

Нагадаємо, у грудні 2017 року Скадовський районний суд виніс рішення, яким визнав Яковлєва винним у скоєнні корупційного правопорушення через закупівлю на бюджетні кошту на загальну суму 1167 гривень канцелярії у підприємницької структури, яка належить дружині мера. В якості покарання суд відсторонив Яковлєва від займаної посади на 1 рік.

18 січня Яковлєв виступив на брифінгу у Верховній Раді. В той же день він відвідав київську юридичну фірму та уклав договір на надання послуг.

30 січня о 13:30 в Апеляційному суді Херсонської області розглядатиметься справа щодо корупційних діянь міського голови Скадовська Олександра Яковлєва. Він вважає обране судом покарання надто суворим зважаючи на суму закупівлі.

Юристи фірми «ARIO» кажуть, що будуть детально вивчати обставини справи. Також у пості, який викладено у Фейсбук вони дивуються скромним телефоном Яковлєва, мабуть, таким чином натякаючи на те, що мер не гониться за дорогими гаджетами та статусними речами.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину