Pik
Сьогодні, 31 Травня 2020
02.01.2019
945
0

Мер Херсона затягує впровадження iGov?

Мер Херсона затягує впровадження iGov?

Керівництво Херсона не дослухається до громади для того, щоб налагодити роботу відділу реєстрації місця проживання фізичних осіб Херсонської міської ради.

Про це передає ПІК з посиланням на Павла Кулика, координатора Проекту iGov в Херсонській області.

«Мова йде про намагання навести лад у роботі відділу реєстрації місця проживання фізичних осіб Херсонської міської ради, про прагнення перевести відповідні послуги в електронний формат, тим самим поборовши корупцію та спростивши життя херсонців.

На жаль, в останній день року, що минає, маємо констатувати: незважаючи на активну підтримку з боку небайдужих городян та засобів масової інформації, нам досі не вдалося виправити ситуацію.

Причиною тому вкотре стала незрозуміла позиція керівництва міста, яке ніяк не бажає дослуховуватися до своєї громади», - повідомив Кулик.

Містяни добре пам’ятають акцію «Херсон, вмикай iGov!», яка набула широкого резонансу і засвідчила прагнення людей зручно та швидко, без черг і хабарів отримувати послуги прописки-виписки за допомогою Інтернету.

Читайте також: ТОП не виконаних обіцянок від влади за 2018 рік

«Ми також пригадуємо зобов’язання, взяті на себе міським головою Володимиром Миколаєнком, та видане ним розпорядження про впровадження iGov у роботі відділу реєстрації», - нагадав Кулик.

Чого варті обіцянки мера Херсона?

«Але чого варті обіцянки нашого мера? Завершується рік, проте Володимир Миколаєнко досі нічого не зробив, щоб дотриматися свого слова. Постійне затягування часу, пошук все нових і нових відмовок стали основним принципом його «роботи» щодо запуску електронних послуг. Мер постійно годує нас жданиками, називаючи, а потім переносячи терміни запровадження iGov, водить за ніс, уникає відповідей на прямі запитання. Як наслідок: за кілька місяців, крім пустопорожніх обіцянок та нікчемних розпоряджень, міською владою абсолютно нічого не зроблено для того, щоб втілити сподівання херсонців!», - йдеться у повідомленні.

Як і раніше, панують хаос і безлад, наскрізна безпросвітна бюрократія, неповага до людей, якім потрібні документи стосовно місця проживання, написав координатора Проекту iGov в Херсонській області.

Раніше повідомляли, що сучасним онлайн-сервісам дали «зелене світло»

Читайте також: 

 Черги у відділі реєстрації: що кажуть у мерії

 Херсону обіцяють «бюрократичну революцію»

Жителям Херсонської області завдяки системі iGov доступні 111 онлайн-сервісів

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину