Pik
Сьогодні, 10 Июля 2020
03.04.2019
1253
0

Мешканців запевняють, що вони мають підтримку депутатського корпусу та міського голови

Мер Херсона запевнив, що підтримує мешканців в їх боротьбі за зелену зону замість будівництва

Після закриття сесії Херсонської міської ради мешканці будинків по проспекту 200-річчя Херсона та вулиці Карбишева, які виступають проти будівництва поряд з ними багатоповерхівки компанією “Геолікс”, зустрілися з міським головою в його кабінеті. Про це передає ПІК, з посиланням на пряму трансляцію на сторінці Гривна.кс у Фейсбук.

-       Ми не маємо права відміняти рішення суду, яке зобовязує міську раду надати забудовнику містобудівні умови, - каже міський голова Херсона Володимир Міколаєнко. – “Геолікс” пішов до суду та доводив свою правоту. Свого часу міська рада виділила ділянку під будівництво. Коли там була захаращена територія, то це одне, а зараз там розбили сквер, створили дитячий майданчик, є позиція людей, тож руйнувати це не припустимо. Зараз ми не можемо скасувати містобудівні умови, це кримінальне провадження й на мене, й на чиновників, які це погодять. Була пропозиція вивчити та доопрацювату питання. Зараз на місце вийшли представники місцевої державної архитектурно-будівельної інспекції.

Далі перед присутніми виступив керівник міської ДАБК Ростислав Маршак. Він попросив не фіксувати те, що він скаже по цій ситуації. Запевнив, що є певні механізми, підстави, які дозволять вирішити проблему. 

Депутат міської ради Ольга Маренчук запевнила мешканців, що вони мають підтримку депутатського корпусу, є підтримка міського голови. 

Тож депутати разом с юрвідділом міської ради та мешканцями до наступного засідання сесії мають підготувати проект рішення міської ради про розірвання договору з компанією “Геолікс”. 

Нагадаємо, перед початком сесії мешканці будинків прийшли до депутатів з вимогою зберегти сквер та скасувати виділення землі під багатоповерхівку за супермаркетом "Фреш".

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину