Pik
Сьогодні, 22 Октября 2020
17.01.2019
792
0

Мер Генічеська прокоментував ситуацію з «відкатом» за квартиру для сироти

Мер Генічеська прокоментував ситуацію з «відкатом» за квартиру для сироти

Міський голова Генічеська Олександр Тулупов прокоментував генічеському виданню «Новий візит» ситуацію щодо «відкату» за квартиру для сироти та затримання на хабарі заступника Генічеського міського голови Ігоря Смолянського.

«Сталося те, що сталося. Повної інформації у мене немає, але я в шоці. Для нас усіх це удар нижче пояса», - сказав Тулупов.

За його словами, придбання квартири для сироти відбувалося в законному руслі, пише видання. Рішення про придбання цієї квартири приймала комісія.

Крім того, ще не визначено, кому саме дістанеться квартира. Дівчина, якій Смолянський начеб то обіцяв квартиру, на черзі лише 10 – а. І фактично вона не могла отримати житло раніше тих, хто в черзі попереду.

«Але факт є факт. Як буде далі, подивимося. Усі ми знаємо, що Ігор Миколайович грошей в руках не тримав. У нього є право захищатися і він буде захищатися», - сказав міський голова.

Як повідомляв ПІК, 28 грудня 2018 року на хабарі у 28 тис. грн затримано заступника міського голови Генічеської міської ради Херсонської області. Пізніше у Херсоні його звільнили з-під варти під заставу 250 тисяч гривень.

16 січня у суді мало розглядатися питання про відсторонення підозрюваного з посади. Але засідання не відбулося через хворобу заступника міського голови.

На офіційному сайті мерії зазначається, що Смолянський Ігор Миколайович є заступником  міського голови з питань діяльності виконавчих органів та комунальних підприємств.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину