Pik
Сьогодні, 18 Ноября 2018
21.05.2018
887
0

«Мельпомена Таврії» народжує нові фестивалі

«Мельпомена Таврії» народжує нові фестивалі

Завдяки Міжнародному театральному фестивалю «Мельпомена Таврії», народжується ще інші  фестивалі, передає ПІК.

«Мельпомені Таврії вже 20 років, вона вже доросла і народжує два фестивалі, які підуть вже в самостійне життя – це фестиваль у Миколаєві театральний та відроджується наш, дуже славний колись, фестиваль «Кришталеві вітрила» театрів ляльок», - заявив  на прес-конференції, присвяченій відкриттю фестивалю Олександр Книга, гендиректор облмуздрамтеатру ім.Куліша та президент фестивалю «Мельпомена Таврії».

Як зазначив у коментарі ПІК Олександр Книга, на ХХ міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії» вже нині приїхало багато театрів ляльок.

«У театрі ляльок йшов у свій час дуже потужний фестиваль, неймовірний фестиваль. А сьогодні Віктор Гаврилюк, який виконує обов’язки директора, має амбіції повернути цей фестиваль», - сказав Книга. У наступному році «Кришталеві вітрила», можливо, розведуть по часу з «Мельпоменою Таврії». «Ми можемо по часу розведемо. Це, може бути, восени, наприклад. Щоб було два театральних фестивалі», - каже Книга.

«Також є плани зробити фестиваль монодрами. Теж розвести їх по часу, зробити це, може, в активний сезон», - поділився з ПІК планами Олександр Книга.

Також Олександр Книга каже, що не боїться такої фестивальної конкуренції. «Навіть дуже класно, коли фестивалі є поруч».

Що стосується миколаївського фестивалю, то ні часу, коли його будуть проводити, ні назви Олександр Книга ще не знає.

«Я вам чесно скажу, ідея нашого фестивалю першого Мельпомени, я десь взяв у Берсона (директор – художній керівник Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії – ред.). Він готував, у нього готові були навіть афіші. Але він у себе в Миколаєві не міг реалізувати фестиваль. Так, він по-іншому називався, але саму ідею фестивалю…він мене запалив і я фестиваль в Херсоні все-таки втілив, а він (Берсон – ред.) зараз от, через 20 років, повертається до того, щоб зробити фестиваль», - каже Книга.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину