Pik
Сьогодні, 20 Червеня 2018
21.05.2018
625
0

«Мельпомена Таврії» народжує нові фестивалі

«Мельпомена Таврії» народжує нові фестивалі

Завдяки Міжнародному театральному фестивалю «Мельпомена Таврії», народжується ще інші  фестивалі, передає ПІК.

«Мельпомені Таврії вже 20 років, вона вже доросла і народжує два фестивалі, які підуть вже в самостійне життя – це фестиваль у Миколаєві театральний та відроджується наш, дуже славний колись, фестиваль «Кришталеві вітрила» театрів ляльок», - заявив  на прес-конференції, присвяченій відкриттю фестивалю Олександр Книга, гендиректор облмуздрамтеатру ім.Куліша та президент фестивалю «Мельпомена Таврії».

Як зазначив у коментарі ПІК Олександр Книга, на ХХ міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії» вже нині приїхало багато театрів ляльок.

«У театрі ляльок йшов у свій час дуже потужний фестиваль, неймовірний фестиваль. А сьогодні Віктор Гаврилюк, який виконує обов’язки директора, має амбіції повернути цей фестиваль», - сказав Книга. У наступному році «Кришталеві вітрила», можливо, розведуть по часу з «Мельпоменою Таврії». «Ми можемо по часу розведемо. Це, може бути, восени, наприклад. Щоб було два театральних фестивалі», - каже Книга.

«Також є плани зробити фестиваль монодрами. Теж розвести їх по часу, зробити це, може, в активний сезон», - поділився з ПІК планами Олександр Книга.

Також Олександр Книга каже, що не боїться такої фестивальної конкуренції. «Навіть дуже класно, коли фестивалі є поруч».

Що стосується миколаївського фестивалю, то ні часу, коли його будуть проводити, ні назви Олександр Книга ще не знає.

«Я вам чесно скажу, ідея нашого фестивалю першого Мельпомени, я десь взяв у Берсона (директор – художній керівник Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії – ред.). Він готував, у нього готові були навіть афіші. Але він у себе в Миколаєві не міг реалізувати фестиваль. Так, він по-іншому називався, але саму ідею фестивалю…він мене запалив і я фестиваль в Херсоні все-таки втілив, а він (Берсон – ред.) зараз от, через 20 років, повертається до того, щоб зробити фестиваль», - каже Книга.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
662
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
717
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину