Сьогодні, 24 Листопада 2017
20.10.2017
364
0

Механічний завод виробляє опалювальні брикети з відходів

ТОВ «Механічний завод» у Херсоні налагодив виробництво опалювальних брикетів.

Пресовані капсули виготовляють зі звичайного вугільного пилу. Саме виробництво малозатратне, адже вимагає лише електроенергії і робочих рук, установку, яка робить брикети, ж виготовили на машинобудівному підрозділі підприємстві.

- Брикети, виробництво яких ми освоїли цьогоріч, можна використовувати для опалення де завгодно, як у житлі, так і на виробництві. Вони добре підсушені, то ж не розсипаються, ми вже випробували їх на котлах нашого заводу, - розповів головний інженер «Механічного заводу» Сергій Дворовий.

Крім вугільних брикетів на Механічному заводі випускають і деревинні. Оснащення для подрібнення гілок розробили у конструкторському бюро на цьому ж підприємстві. Установка, яку використовують на першому етапі переробки такої сировини, ладна впоратися навіть з непідсушеними гілками, діаметром до 80 см. Об’єми отримання сировини для брикетів залежать від того, наскільки в людини стане сили засипати матеріал до апарату.

За словами фахівців, за умови активного використання, протягом зміни установка ладна переробити не менше 5-ти метрів кубічних деревини, а це немало. Оснащенням для подрібнення гілок вже зацікавилися клієнти заводу, на черзі – реалізація й самих брикетів, як деревинних так і вугільних, адже за нинішніх часів високих тарифів на опалення це реально вихід, який допомагає заощадити.

Голова правління «Механічного завода» Андрій Путілов

Голова правління «Механічного завода» Андрій Путілов

За словами голови правління «Механічного заводу» Андрія Путілова, підприємство завдяки наявності конструкторського відділу гнучко реагує на потреби ринку.

- Наші конструктори та інженери розробляють техніку під потреби замовників. Продукція конкурує з європейськими аналогами. Також ми підлаштовуємось під тенденції ринку. Якщо зараз є попит на альтернативні джерела палива, то ми готові випускати обладнання з переробки сировини та з виробництва брикетів й пілетів. Ми переконані, що в ситуації з агресією РосіЇ, кожне підприємство повинно вносити свій вклад в досягнення енергонезалежності нашої країни і зміцнення її обороноздатності. На даний момент вийшли на серійне виробництво комплектуючих для техніки, яку випускає «Укроборонпром». Цьому передувала серйозна підготовча робота, починаючи від розробки вузлів, закінчуючи випробуваннями нашої продукції, - прокоментував Андрій Путілов.

Довідка: ТОВ «Механічний завод» є підприємством з металургійним та машинобудівним підрозділами і спеціалізується на виготовленні продукції, запитаної в Україні і за її межами. Металургійне виробництво орієнтовано на експорт. Машинобудівне виготовляє багатий спектр продукції - від люльок для будівельних кранів та автоцистерн до земснарядів, які широко використовуються у рибній галузі. Також ХМЗ виконує спецзамовлення для Державного концерну «Укроборонпром».

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

13.11.2017
1156
0
Фоторепортаж
У Херсоні обрали королеву міста
17.10.2017
1030
0
Спецрепортаж
Херсонський Jazz Band зіграв для "Барсуків"

ТОП-Новини

наверх

Підписатись на новини

Підписатись на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину