Pik
Сьогодні, 14 Июля 2020
25.05.2018
863
0

«Механічний завод» налагоджує співпрацю з партнерами з Канади

«Механічний завод» налагоджує співпрацю з партнерами з Канади

Підписання у липні 2016 року Угоди між Україною та Канадою про вільну торгівлю відкрило для вітчизняних товаровиробників нові можливості, спростило налагодження зовнішньоекономічних партнерських відносин, передає ПІК

Цією преференцією скористався «Механічний завод», який наразі налагоджує зовнішньоекономічні відносини з потужним канадським холдингом. Його представники 25 травня відвідали «Механічний завод», оглянули металургійне виробництво, ознайомились з технологічними процесами.

- Провели перемовини з партнерами щодо розширення спектру співпраці, збільшення обсягів контрактів. У сучасному світі, завдяки великій кількості міжнародних виставок, налагоджувати комунікацію стало значно простіше. Велику роль відіграє й логістика, бо наявність у Херсоні аеропорту дає можливість партнеру навіть з іншого континенту дістатися до нашого міста. Херсонщина стала відкритою для світу та інвестицій, - зазначив голова правління «Механічного заводу» Андрій Путілов та подякував канадським партнерам за співпрацю.

Зі свого боку представники іноземної компанії відзначили високий рівень культури виробництва на херсонському підприємстві, оцінили запровадження сучасних енергозберігаючих та екологічних технологій у металургійному виробництві.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину