Pik
Сьогодні, 23 Вересня 2019
08.08.2016
185
0

Медобслуговування жителі Садово отримуватимуть в Херсонській лікарні ім. Лучанського

Медобслуговування жителі Садово отримуватимуть в Херсонській лікарні ім. Лучанського

Жителі села Садово отримуватимуть медичну допомогу в комунальному закладі «Херсонська міська клінічна лікарня ім. О.С. Лучанського», повідомляє сайт Херсонської міськради.

Таке рішення було прийнято на сесії міської ради 27 липня. Так, враховуючи рішення Білозерської районної ради від 07.07.2016 № 112, міська рада прийняла від Білозерської райради на ці цілі 151 274 грн медичної субвенції.

Як вже ПІК писав раніше, під час зустрічі з головою обласної ради Андрієм Путіловим жителі Садово звернули увагу на те, що змушені звертатися за меддопомогою до Білозерської районної поліклініки. Хоч зручніше їм було б відвідувати лікарню Лучанського у Херсоні.


«Тоді я запропонував механізм вирішення цієї проблеми : звернутися від імені сільради в райраду з проханням передати медичну субвенцію , яка виділяється на приписне населення Садово , в Херсон . А міськрада відповідно розподілить її на свою комунальну лікарню . Радий , що питання вирішилося на користь жителів Садово», - так прокоментував новину у фейсбук Андрій Путілов.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину