Pik
Сьогодні, 01 Березня 2021
09.08.2019
1341
0

«Медицина у смартфоні» запрацює на Херсонщині

«Медицина у смартфоні» запрацює на Херсонщині

Меморандум щодо впровадження в медичних закладах Херсонщини  автоматизації ведення обліку медичних послуг та управління медичною інформацією в електронному вигляді  підписано 9 серпня головою облдержадміністрації Юрієм Гусєвим та представником компанії «Advanter Health» Ярославом Сірим.

У рамках наради, присвяченої впровадженню медичної реформи на Херсонщині, очільник області відзначив, що реалізація даного проекту буде базуватися на успішному досвіді компанії у розробці та впровадженні такої ж системи у Полтавській області.

За словами Ярослава Сірого, команда «Advanter Health» налаштована на активне включення в роботу:
«Херсонська область стане однією з перших, де буде реалізовано проект «Медицина у смартфоні». Ми обіцяємо, що запустимо його вже за 2 місяці».

«Ми плануємо, що наша область стане першою, яка так далеко просунулась в реалізації медичної реформи. Адже ця система буде зручною як для лікарів, так і для пацієнтів. Вона дозволяє контролювати, наскільки ефективно витрачаються виділені на охорону здоров'я державні кошти, а також фіксує кожний крок у лікування. Усі медичні дані будуть акумульовані в єдиній системі», – переконаний Юрій Гусєв.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину