Pik
Сьогодні, 15 серпень 2020
12.05.2020
470
0

Медики Херсонщини, які працюють із хворими на COVID-19, у повному обсязі отримали надбавки

Медики Херсонщини, які працюють із хворими на COVID-19, у повному обсязі отримали надбавки

Про це на сьогоднішній селекторній нараді розповів директор Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Віктор Короленко.

“За березень і квітень Херсонська область повністю виплатила всі необхідні кошти нашим медпрацівникам на загальну суму близько 3,2 млн грн”, - говорить Віктор Короленко.

Також він зазначив, що з 1 квітня головним закупівельником медичних послуг є Національна служба здоров'я України, зокрема по чотирьох пакетах, що стосуються боротьби з COVID-19. Тобто для того, аби лікарі, які працюють із хворими на коронавірус, отримували зазначену надбавку, медичний заклад має підписати договір з НСЗУ.

“Департамент охорони здоров'я ОДА надав усі необхідні документи до НСЗУ з підтвердженням закладів, які мають працювати, та з переліком мобільних бригад, що проводять ПЛР-тести на визначення коронавірусу. Наразі ми знаходимося на дев'ятому місці за підписанням договорів з Національною службою охорони здоров'я України. Також зазначу, що у Херсонській області 6 з 10 медзакладів, які визначені базовими у боротьбі з COVID-19, вже підписали договори з НСЗУ”, - зазначив Короленко.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину