Pik
Сьогодні, 23 Вересня 2019
16.06.2016
257
0

Медикам Херсонщини подякували за сумлінну працю

Медикам Херсонщини подякували за сумлінну працю

Сьогодні, 16 червня, з нагоди Дня медичного працівника в обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Куліша для медиків відбувся святковий концерт. Про це на своїй сторінці в фейсбук повідомляє Херсонська обласна рада. 

З професійним святом медпрацівників привітали керівники області та міста. На урочистостях були присутні голова облради Андрій Путілов, перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова та секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко.

«Людям, які присвятили себе збереженню здоров'я і порятунку життя інших людей, хочеться побажати міцного здоров'я, витримки та сил. А вже якщо потрапляти в поле зору ваших колег, то тільки в щасливі моменти - при народженні дітей, онуків, правнуків. Спасибі вам, за ваше терпіння, за увагу до пацієнтів», - зазначив голова облради Андрій Путілов.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у справу охорони здоров'я населення області та з нагоди Дня медичного працівника Почесною Грамотою Херсонської обласної ради нагородили: головного лікаря комунального підприємства «Білозерська центральна районна лікарня» Дмитра Доманського та практичного психолога комунального закладу Херсонської обласної ради «Херсонська обласна психіатрична лікарня» Риту Рудіч.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у справу охорони здоров'я населення міста та з нагоди Дня медичного працівника було нагороджено завідуючу поліклініки №3 комунального закладу «Херсонська міська клінічна лікарня ім.А. і О.Тропіних» Олену Кифорук.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у справу охорони здоров'я дитячого населення області та з нагоди Дня медичного працівника нагородили завідуючого травматичним відділенням комунального закладу «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» Володимира Гаркушу.

За високий професіоналізм, відданість справі, особистий внесок у гуманістичну місію доброти, милосердя та з нагоди Дня медичного працівника нагороджено - заступника головного лікаря з медсестринства комунального закладу «Херсонська міська клінічна лікарня ім. О. і А. Тропіних» Ларису Малету; головну медичну сестру комунальної установи «Херсонський обласний центр служби крові» Херсонської обласної ради Ніну Ткач; головну медичну сестру комунального закладу Херсонської обласної ради «Обласний кардіологічний диспансер» Ніну Ключенок; заступника головного лікаря з економічних питань комунальної установи «Херсонський обласний центр служби крові» Інну Нагуліну.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у справу охорони здоров'я населення області та з нагоди Дня медичного працівника Подяку голови Херсонської обласної ради оголосили: старшому фельдшеру Нижньосірогозької підстанції Великолепетиської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги комунального закладу «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Херсонської обласної ради Наталії Кишкань та завідуючій відділенням відновлювального лікування комунального закладу «Херсонська міська клінічна лікарня ім. О.С.Лучанського» Аллі Работяговій.
Крім того, медичні працівники отримали Почесні грамоти та подяки від керівництва облдержадміністрації та міської влади Херсону.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину